Zespół na wesele

Zespół na wesele Śląsk

zespół na wesele śląsk

Jesteśmy zespołem na wesele działającym w województwie śląskim. Obsługujemy imprezy muzyczne również na terenie całej Polski. Proponujemy państwu muzykę w 100% na żywo bez żadnych podkładów, mini dysków, dyskietek i innych “wspomagaczy”. Występujemy w składzie pięcio – osobowym. Posiadamy profesjonalne instrumenty oraz znakomite nagłośnienie, które wpływa pozytywnie na jakość brzmienia.

Zespół weselny

Nasza oferta skierowana jest do tych z Państwa, którzy cenią sobie prawdziwą muzykę wykonywaną na żywo. Do osób, które tak jak my kochają brzmienie prawdziwych instrumentów i chcą poczuć magię prawdziwego cover bandu. Dla tych którym zespół na wesele kojarzy się z “moją mała blondyneczką” mówimy TO NIE MY! Nie znajdziecie tutaj fioletowych kamizelek, puszczanych z keyboardów podkładów rytmicznych czy wyjącego piskliwego wokalu.

Nasz zespół muzyczny na wesele tworzą muzycy pełni pasji grania i umiejętności muzycznych. Postawiliśmy sobie za cel, aby wesele było wyjątkowe, goście oraz para młoda zadowoleni a wesele zapamiętane na długi czas jako to Najlepsze. Zapraszamy do naszej księgi gości gdzie wpisują się nasze młode pary. Opinie są w naszej ocenie najlepszą reklamą. Ponieważ demo nie oddaje w 100% naszego zaangażowania i umiejętności zawsze zapraszamy zainteresowanych młodych do posłuchania n

a żywo naszego zespołu muzycznego.

 

Dlaczego warto wybrać zespół na wesele Sektor4:

 • gramy muzykę na żywo
 • dopasowujemy repertuar w taki sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie – od przebojów rockowych po disco polo
 • prowadzimy całe wesele ze smakiem i na poziomie
 • robimy krótkie przerwy i współpracujemy z obsługą sali
 • jesteśmy w stanie przygotować 1 taniec zgodnie z oryginalnym tempem oraz pod układ taneczny również spoza naszej listy (o ile aranżacja pozwala na zagranie kawałka na żywo w naszym składzie)
 • zabawy wybierają młodzi – wszystkie  są zabawne i na poziomie
 • całe wesele gramy w setach po 6 – 9 utworów
 • oferujemy mikrofony bezprzewodowe do przemówień oraz nagłośnienie do niespodzianek muzycznych (jesteśmy w stanie zaakompaniować jeżeli jest taka potrzeba).
 • na weselu gramy muzykę przy składaniu życzeń w wersji akustycznej – standardy jazzowe i rozrywkowe.
 • dojazd do 50 km na terenie śląska i okolic bezpłatnie!
 • istnieje możliwość oprawy muzycznej wyprowadzenia z domu Państwa Młodych jak również oprawy muzycznej w kościele (dodatkowa opcja)

 

Zabawy, które prowadzimy są podzielone na 2 kategorie:

 1. Zabawy weselne taneczne: dla wszystkich gości ( pociąg, belgijka, zabawa zapoznawcza, disco, itp.)
 2. Zabawy weselne dla określonej liczby gości ( dzięki niepowtarzalnej oprawie muzycznej przenosimy Was z wesela do krainy baśni, bajek, opowiadań, tańca czy teleturniejów).

Jeżeli zainteresowaliśmy Cię, ale masz jakieś pytania czy wątpliwości  zespół na wesele ze śląska Sektor4 chętnie odpowie na Twoje pytania. Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo.